Переможці та призери міських
олімпіад з базових дисциплін
Лубенської загальноосвітньої школи
№ 2
у 2011-2012 н.р.
№ |
Предмет |
Клас |
Місце |
П.І. учня |
Вчитель |
1. |
Трудове навчан.(дівч.) |
10-А |
І |
Гринішіна Катерина |
Хижняк І.П. |
2. |
Трудове навчання (хл) |
9-Г |
І |
Тригуб Владислав |
Таранда О.А. |
3. |
Трудове навчання (хл) |
11-В |
І |
Павлик Сергій |
Таранда О.А. |
4. |
Біологія |
10-А |
ІІ |
Гринь Анна |
Білан Р.О. |
5. |
Біологія |
10-А |
ІІІ |
Шевельова Вікторія |
Білан Р.О. |
6. |
Біологія |
10-А |
ІІІ |
Мироненко Артамон |
Білан Р.О. |
7. |
математика |
7-А |
ІІІ |
Сметана Максим |
Кисляк К.В |
8. |
математика |
7-А |
ІІІ |
Коркішко Анастасія |
Кисляк К.В |
9. |
математика |
8-Б |
І |
Клименко Владислав |
Самокиша Д.І. |
10. |
математика |
8-Б |
ІІ |
Лукієнко Максим |
Самокиша Д.І. |
11. |
математика |
10-А |
І |
Яременко Євгеній |
Самокиша Д.І. |
12. |
математика |
10-А |
ІІ |
Левішко Олександра |
Самокиша Д.І. |
13. |
математика |
10-А |
ІІІ |
Вовкобой Артем |
Самокиша Д.І. |
14. |
математика |
11-А |
ІІІ |
Задорожній Олександр |
Самокиша Д.І. |
15. |
укр. мова, л-ра |
9-Б |
ІІ |
Тимошенко Анастасія |
Омельченко Л.В. |
16. |
укр. мова, л-ра |
10-А |
І |
Гринь Анна |
Омельченко Л.В. |
17. |
укр. мова, л-ра |
11-Б |
І |
Зінченко Надія |
Путренко Л.М. |
18. |
географія |
9-Б |
ІІ |
Васильняк Дмитро |
Удовченко В.І. |
19. |
географія |
9-Г |
ІІІ |
Тригуб Владислав |
Удовченко В.І. |
20. |
хімія |
10-А |
І |
Мироненко Артамон |
Солодовник А.В. |
21. |
Педагогіка і психологія |
11-В |
ІІІ |
Сахно Катерина |
Яцина Н.М. |
22. |
інформатика |
10-А |
ІІ |
Мироненко Артамон |
Бормовий В.В. |
23. |
інформатика |
11-А |
І |
Якимець Богдан |
Бормовий В.В. |
24. |
Основи економіки |
11-А |
ІІІ |
Скороход Марина |
Больбот О.М. |
25. |
англійська мова |
8-А |
ІІІ |
Петросян Софія |
Перепічай Н.А. |
26. |
англійська мова |
10-А |
ІІ |
Шатворян Олена |
Дендеберя В.І. |
27. |
англійська мова |
10-А |
ІІІ |
Безпалова Ольга |
Дендеберя В.І. |
28. |
німецька мова |
11-Б |
ІІІ |
Омельченко Леся |
Дендеберя В.І. |
29. |
німецька мова |
11-А |
ІІІ |
Омельченко Анатолій |
Дендеберя В.І. |
30. |
Інформаційні технології |
11-А |
ІІ |
Якимець Богдан |
Бормовий В.В. |
31. |
Історія |
9-Б |
ІІІ |
Свиридов Владислав |
Карпенко О.М. |
32. |
Історія |
9-В |
ІІІ |
Запорожець Антон |
Карпенко О.М. |
33. |
Історія |
9-Б |
ІІІ |
Шкляр Тетяна |
Карпенко О.М. |
34. |
Історія |
11-А |
ІІ |
Тригуб Юлія |
Карпенко О.М. |
35. |
Історія |
11-Б |
ІІ |
Зінченко Надія |
Карпенко О.М. |
36. |
Фізика |
9-А |
І |
Рева Владислав |
Силаєва М.Д. |
37. |
Фізика |
9-В |
ІІ |
Меншиков Андрій |
Голяка Б.І. |
38. |
Фізика |
10-А |
І |
Яременко Євгеній |
Самокиша К.Г. |
39. |
Фізика |
10-А |
ІІ |
Левішко Олександра |
Самокиша К.Г. |
40. |
Фізика |
10-А |
ІІ |
Вовкобой Артем |
Самокиша К.Г. |
41. |
Фізика |
11-А |
ІІІ |
Гринь Ярослав |
Силаєва М.Д. |
42. |
Фізика |
11-А |
ІІІ |
Тригуб Юлія |
Силаєва М.Д. |
|