Понеділок, 27.05.2019, 13:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Лубенська загальноосвітня школа № 2

Форма входу

Кабінет зарубіжної літератури

   Кабінет зарубіжної літератури - це спеціально обладнаний навчально-методичний центр, який забезпечує високий рівень викладання літератури – науковий, естетичний, навчальний, методичний, виховний. Саме тут відбувається залучення учнів до світу прекрасного, виховується любов до книжки, формуються критерії сприйняття творів світового письменства й художньої літератури.

    Кабінет обладнаний відповідно до «Положення про навчальний какбінет» і працює згідно складеного плану. Ведеться необхідна документація , зібрана велика кількість художньої та методичної літератури,  зібрано та упорядковано дидактичний, ілюстративний матеріал до всіх тем із зарубіжної літератури шкільного курсу. Для проведення уроків з використанням ІКТ в кабінеті є все необхідне : сучасний телевізор, DVD , колонки , екран.

     В оснащенні кабінету важливе місце займає художньо-зображувальна наочність у вигляді стендів чи експозицій  змінного та постійного характеру (портрети письменників, ілюстрації до творів, репродукції картин на літературну та історичну тематику тощо).

     У 2015-2016 навчальному році кабінет зарубіжної літератури був повністю оновлений . Сім постійних панорамних стендів «Світровий літературний процес як зміна творчих методів» відображають історію розвитку зарубіжної літератури від античності до сьогодення. Тут же представлені зразки живопису різних мистецьких епох.

     Кожен стенд - це окрема епоха, яка має особливості свого історичного розвитку, свою літературу, авторів, надає учням інформацію для здобуття певних літературознавчих знань, а також формує та розвиває навички пізнання, дослідження, аналізу, узагальнення тощо. Матеріал на стендах скомпонований так, що його можна використовувати у 5-11 класах для організації самостійної пошукової роботи, інтерактивних форм навчання, розвитку творчих здібностей , для активізіції навчальної діяльності учнів в системі особистісно орієнтованого навчання. Стенди залишаються незмінними , але змінюються учні, які їх вивчають. Вони дорослішають і в кожному наступному класі по-іншому сприймають їхній зміст.

     Кабінет обладнано пластиковою дошкою на три робочі площі у розгорнутому вигляді, яку можна використовувати для демонстрації художньо-зображувальної наочності, мультимедійних  матеріалів із застосуванням  ІКТ.Над дошкою розташований сучасний телевізор.

     Кабінет обладнано трьома багатофункціональними шафами, в яких зберігаються нормативні документи, документація навчального кабінету, друковані посібники, електронні засоби навчального призначення, дидактичні матеріали з літератури, тестові завдання , тематичні папки, зразки кращих учнівських робіт та проектів, підручники, хрестоматії, програмна художня та наукова література,експозиційні матеріали.

      Застосування інноваційних технологій навчання на уроках зарубіжної літератури забезпечує високу якість засвоєного матеріалу, про що свідчить моніторинг навчальних досягнень учнів та результати предметних конкурсів, олімпіад, забезпечує урізноманітнення методів навчання , підняття активності учнів, створює приємну невимушену атмосферу під час навчально-виховного процесу, сприяє вихованню цілеспрямованої особистості, залученню дітей до виготовлення навчально-дидактичних матеріалів та оформлення учнівських проектів - випереджувальне навчання (презентацій, відеороликів, бюлетенів, буклетів, рефератів, доповідей, повідомлень, кросвордів, вікторин, тощо).

        Учні демонструють глибокі знання навчального матеріалу, організаторські здібності, оригінальність мислення , позитивне ставлення до навчання, інтерес до предмета.

     Кабінет призначений для проведення уроків зарубіжної літератури, позакласних та виховних заходів, індивідуальної та групової роботи з дітьми тощо.

 

   
   
   

   

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz