[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: valik  
Форум » Школа » Про школу » Їжа (Про здорову та шкідливу їжу)
Їжа
valik Оффлайн · 13.04.2017 в 16:20
valik

Я люблю...
evgen262000 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:26
evgen262000

Ї́жа — все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.
premiasanko Оффлайн · 13.04.2017 в 16:27
premiasanko

1. Чіпси і газовані напої 
Про те, що чіпси шкідливі для організму, говорилося не раз. Варто нагадати - чіпси це суміш жирів, вуглеводів і барвників. Через особливості виробництва в чіпсах утворюється величезна кількість канцерогенів - речовин здатних спровокувати ракові захворювання. Крім того, через вміст гідрогенізованих жирів чіпси збільшують вміст у крові холестерину, який згубно впливає на серце і може призвести до інфаркту та інсульту. 
Газовані напої з ваблячими смаками - сукупність хімії, цукру і газів. Для посилення ефекту в напої додають аспартам (синтетичний цукрозамінник). Речовина фелатанін міститься в аспартамі впливає на психіку і здатний спровокувати депресію, паніку і навіть насильство. 
Консервант бензоат натрію (Е 211) пригнічує ферменти, що призводить до порушення обміну речовин та розвитку ожиріння. 
Варто зауважити, що такі напої не втамовують спрагу. На слизовій рота залишається підсолоджувач, який викликає відчуття нудотності і бажання прийняти нову порцію напою. Таким чином, напої, що містять аспартам, не вгамовують спрагу, а навпаки ще більше підвищують її. Щоб напитися солодкої газованою водою, необхідно запити її звичайною водою. Чи не краще тоді повністю відмовитися від вживання небезпечної рідини? Вибір за споживачем .
..
kostyariba2k17 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:28
kostyariba2k17

я люблю борщ
taiyapantuhina24 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:28
taiyapantuhina24

Я люблю не зовсім здорову їжу
ukrainianpaintress Оффлайн · 13.04.2017 в 16:28
ukrainianpaintress

Я люблю сирники.
innamaznyak16 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:29
innamaznyak16

На жаль не багато хто сьогодні замислюються про те, наскільки важлива роль харчування для повноцінного життя кожної людини. Насправді, роль харчування для життя людей величезна.Різні дієти, голодування, які нібито сприяють оздоровленню, призводять до зміни протікання процесів в нашому організмі не в кращу сторону.Близько 2000 років тому, знаменитий Гіппократ назвав медицину, як спосіб наслідувати лікувального впливу природи, а всі харчові речовини ліками, самі ж ліки - нашою їжею. Саме від якості продуктів, які ми вживаємо щодня, безпосередньо залежить весь комплекс, що відповідає за обмін речовин і за метаболізм в організмі. Наука, яка вивчає правильне харчування, називається аутотрофи.
evgen262000 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:29
evgen262000

Кава. Кава буває у зернах (сира або підсмажена), мелена, а також натуральна розчинна. Сирі зерна кави підсмажують при температурі 180—200°С до темно-коричневого кольору. При цьому накопичуються ароматичні ефірні олії, кава набуває специфічного смаку і запаху. Підсмажені зерна у міру потреби безпосередньо перед заварюванням розмелюють, використовуючи кавовий млин або розмелювальні машини. Готують каву також у спеціальних кавоварках, електрокавоварках, у кавниках з нержавіючої сталі з кришками, що щільно прилягають.
rewaanya Оффлайн · 13.04.2017 в 16:29
rewaanya

Моя улюблена страва - піцца
vasetskaks Оффлайн · 13.04.2017 в 16:30
vasetskaks

У сучасному світі їжа, перш ніж потрапити на ваш стіл, долає в середньому 2400 кілометрів.
evgen262000 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:31
evgen262000

Я люблю котлети
svetadanylenko4 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:31
svetadanylenko4

Харчуйтеся здоровою їжею. Чим ближче продукт до свого природного стану, тим більше користі він принесе вам.
vasetskaks Оффлайн · 13.04.2017 в 16:31
vasetskaks

Якщо ви постійно п'єте каву, то при відмові від неї вас чекає «кофеїнове похмілля» - сонливість, дратівливість і депресія.
kostyariba2k17 Оффлайн · 13.04.2017 в 16:31
kostyariba2k17

я не люблю,обсуждать, що я їм
premiasanko Оффлайн · 13.04.2017 в 16:31
premiasanko

2. Фастфуд 
Сама швидка їжа - чебуреки, біляші, шаурма, картопля фрі і все те, що смажиться в пунктах «оперативного» харчування - дуже шкідлива. Тому як смажиться подібна їжа на одному і тому ж маслі, в результаті - згадані вище канцерогени. До того ж великий ризик отруїтися погано прожареним м'ясом, чиїм м'ясом - питання актуальне ... 
Подібне харчування можна порівняти з повільною бомбою - з роками фастфуд призводить до порушення в галузі травлення - ожиріння, гастритів, виразці.
Форум » Школа » Про школу » Їжа (Про здорову та шкідливу їжу)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

close